Kaip numesti svorio
Trečiadienis 17 Balandis 2024
mitybos planai
asliekna

Makiažo šepetėliai. Kaip išsirinkti geriausią?

Makiažo šepetėliai

Makiažo šepetėlis – priemonė kurią galima rasti kiekvienos makiažą naudojančios moters kolekcijoje.

Jo pagalba galima pasiekti išties nuostabių rezultatų aplikuojant įvairias kosmetines priemones: pudrą, skaistalą, formuojant norimą veido kontūrą ir t.t.

Tiesa, pasižvalgius po bet kokios grožio priemonėmis prekiaujančios parduotuvės asortimentą, greitai pamatysime koks milžiniškas šių šepetėlių pasirinkimas iš tikrųjų yra.

Tam, kad nepasimestumėte ir būtų paprasčiau išsirinkti, nutarėme parašyti trumpą straipsnį apie tai kokie makiažo šepetėliai yra svarbiausi turėti kiekvienai moteriai.

Šiandien – apie pagrindines jų rūšis bei kaip žtinkamai prižiūrėti šiuos šepetėlius, jei norime, jog jie tarnautų ilgai.

 

Pagrindinės makiažo šepetėlių rūšys

Makiažo šepetėliai

Pasak grožio specialistų, kiekvienai moteriai savo kosmetinėje reikia turėti maždaug 5 makiažo šepetėlius lengvam makiažui pasidaryti.

Tai būtų:

Pamatinis šepetėlis

Šis šepetėlis yra naudojamas jūsų makiažo pagrindui formuoti skystos ar birios kosmetikos pagalba. Jis pasižymės plokščia, tankia galvute kuri leis tolygiai ir sklandžiai padengti veidą.

Šepetėliu taip pat galima ir įtrinti kosmetiką į veido odą, suteikiant natūralią jai išvaizdą.

Pudros šepetėlis

Savaime suprantama, toks šepetėlis bus naudojamas įvairiems veido pudros produktams aplikuoti. Jie pasižymi pakankamai plačia galvute su minkštais šereliais kas leidžia pudrą padengti tolygiai, o odai suteikti švelnų toną.

Toks šepetėlis gali būti naudojamas ir skystiems kosmetikos produktams.

Skaistalų šepetėlis

Skaistalų šepetėlis, kaip ir sufleruoja pats pavadinimas, pagrinde naudojamas skaistalams kurti, tačiau taip pat puikiai tiks birioms ir skystoms pudroms bei bronzantui.

Paprastai jis pasižymi plačia, minkštais šereliais dengta galvute leidžiančia padengti švelnų, tolygų skaistalo sluoksnį.

Kontūrinis šepetėlis

Šis šepetėlis yra skirtas skruostams, žandikaulio linijai, nosies kontūrams formuoti bei pabrėžti.

Paprastai toks šepetėlis pasižymi kūgine, kampuota galvute, kuri leidžia tiksliai užtepti produktą. Juo taip pat galima tepti bronzantą ar skaistalus.

Akių šešėlių šepetėlis

Šis šepetėlis naudojamas tinkamam akių šešėliui suformuoti. Jis turi plokščią, vidutinio dydžio galvutę, kuri leidžia tiksliai padengti produktą.

Jis taip pat gali būti naudojamas ir maskuokliui padengti.

Kaip prižiūrėti savo makiažo šepetėlius?

Tam, kad šepetėliai neprarastų savo efektyvumo ir galėtų būti naudojami ilgą laiką, svarbu juos tinkamai prižiūrėti.

Žemiau 3 patarimai, kaip tai daryti.

  1. Reguliariai valykite šepetėlius – ekspertai pataria šepetėlius valyti bent kartą per savaitę, tam, kad ant šerėlių nesikauptų bakterijos ir neliktų seno makiažo likučių. Šepetėliui išvalyti galima panaudoti švelnų šampūną ar šepečių valiklį, vėliau nuplovus priemonę šiltu vandeniu. Kruopščiai išvalius šerelius, palikite priemonę išdžiūti.
  2. Laikykite juos tinkamoje vietoje – šepečius patartina laikyti švarioje, sausoje vietoje, tam, kad ant jų nesikauptų bakterijos ir kiti nešvarumai. Taip pat verta pagalvoti apie šepetėlio apsaugą, tam, kad jis neprarastų savo formos.
  3. Reguliariai atnaujinkite šepetėlius – po ilgo naudojimo, šepetėlių šereliai natūraliai susidevės, todėl jie nebebus tokie efektyvūs kaip anksčiau. Norint užtikrinti tinkamą makiažo aplikaciją kiekvieną kartą, būtina atnaujinti šepelius pagal poreikį.

Pabaigai

Straipsnyje trumpai aptarėme makiažo šepetėlius, jų pagrindines rūšis ir kaip reikėtų tinkamai juos prižiūrėti.

Norint visuomet susikurti nepriekaištingą makiažą, ši priemonė bus itin svarbi kiekvienai moteriai.

 

Kaip numesti svorio
Straipsnį vertinu:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kraunasi
Dėkojame, kad balsavote.
Jūsų įvertinimas:
Parašykite komentarą