Kaip numesti svorio
Trečiadienis 17 Balandis 2024
mitybos planai
asliekna

Kokios priemonės yra veiksmingos kovojant su smulkiomis raukšlėmis?

priemones

Kokios priemonės yra veiksmingos kovojant su smulkiomis raukšlėmis?

Parduotuvių lentynos perpildytos įvairių kremų nuo raukšlių. Be pagrindinio raukšles mažinančio poveikio, jie regeneruoja, maitina, drėkina ir atkuria odos spalvą. Todėl galite rinktis iš plataus produktų asortimento ir kiekvienas tikrai ras savo odai tinkamą.

Tačiau toks platus pasirinkimas taip pat gali būti painus ir klaidinantis. Pateikiame keletą patarimų, į ką atkreipti dėmesį, kad rastumėte tinkamiausią priemonę nuo smulkių raukšlių.

Kuo anksčiau pradedame rūpintis savo oda, tuo geriau

Odos struktūros pokyčiai, dėl kurių atsiranda raukšlių, yra neatsiejama senėjimo proceso dalis. Odos priežiūra ir raukšlių atsiradimo prevencija, taip atitolinant senėjimo procesą, yra ilgalaikis procesas, tačiau kuo anksčiau pradėsite, tuo geresnių rezultatų pasieksite. Pirmosios raukšlės gali atsirasti vos sulaukus 20 metų, kai pradeda nykti kolageno skaidulos. Nepageidaujamų raukšlių profilaktiką verta pradėti jau tokiame jauname amžiuje, tinkamai prižiūrint odą ir reguliariai ją drėkinant.

priemones

Puikus kremas nuo raukšlių – koks jis turėtų būti?

Rinkdamiesi kremą nuo raukšlių pirmiausia atkreipkite dėmesį į jo sudėtį. Nesusigundykite kvapu ar švelnia tekstūra, nes tai antrinės savybės, kurios neprisideda prie raukšlių mažinimo. Geras kremas yra toks, kurio sudėtyje yra ne tik vandens ar aliejų pagrindo, bet ir veikliųjų medžiagų, pavyzdžiui, peptidų ir vitaminų. Itin aukštos kokybės kremų už prieinamą kainą galite rasti internetinėje parduotuvėje: rossi.lt.

Peptidai – tai organiniai junginiai, susidarantys sujungus aminorūgščių molekules peptidine jungtimi. Jų teigiamą poveikį veido odai ir raukšlių prevencijai lemia jų gebėjimas apsaugoti odą nuo pernelyg didelio vandens netekimo ir žalingo išorinių veiksnių poveikio. Peptidai taip pat gali veikti kaip giliai odoje esančių medžiagų pernešėjai, pasižymintys stimuliuojančiu, atpalaiduojančiu ir transportiniu poveikiu. Dėl jų oda nepraranda stangrumo ir nesusidaro naujų raukšlių. Be to, peptidai suvienodina odos atspalvį ir pašviesina pigmentines dėmes, kurios būdingos brandžiai odai. Daugybė tyrimų parodė, kad jie taip pat teigiamai veikia veido raukšles. Peptidų pagrindu pagaminti kremai nuo raukšlių pasižymi apsauginiu, drėkinamuoju ir lyginamuoju poveikiu. Jie stangrina odą ir mažina raukšles.

Vitaminai, kurie skatina raukšlių mažėjimą ir kurių turėtų būti gero kremo nuo raukšlių sudėtyje, yra vitaminai A, E ir C. Didžiausią poveikį nuo raukšlių turi vitaminas A – galingas antioksidantas, kuris apsaugo nuo laisvųjų radikalų destruktyvaus poveikio. Vitaminas E atkuria odos elastingumą, o vitaminas C ne tik veikia prieš raukšles, bet ir yra atsakingas už sveiką odos išvaizdą ir vienodą jos spalvą.

Kaip numesti svorio
Straipsnį vertinu:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kraunasi
Dėkojame, kad balsavote.
Jūsų įvertinimas:
Parašykite komentarą