Kaip numesti svorio
Penktadienis 21 Birželis 2024
mitybos planai
asliekna

Kokie frezos antgaliai reikalingi, norint atlikti nepriekaištingą manikiūrą?

frezos-antgaliai

frezos-antgaliai

Moterys visais amžiais mėgo puoštis ir būti gražios, todėl jos nuo seno naudojasi įvairiausiomis grožio procedūromis, kad paryškintų savo grožį. Todėl, grožio industrija vis atsinaujina ir sukuria kažką naujo ir naudingo moterų grožiui puoselėti.

Pasaulyje atsiradus nagų lakui, moterys nebeįsivaizduoja savo rankų nagų nesutvarkytų, todėl jos labai rūpinasi savo rankų išvaizda ir kruopščiai atlieka manikiūrą, kad nagai atrodytų kuo tvarkingiau.

Na, o prieš kelis dešimtmečius atsiradus geliniam lakavimui, tai taip išpopuliarėjo, kad daugumą moterų sutiksite su atliktu geliniu nagų lakavimu. Šie nagai ilgiau išlieka nepakitę, todėl jie pelno visas moterų liaupses ir tampa neatsiejama moterų kasdienybe.

Frezų tipai

Gelinis lakavimas atliekamas kiek kitaip nei paprastas lakavimas, todėl jo atlikimui reikalingos specialios priemonės. Viena iš jų, tai freza, dar kitaip galima ją pavadinti elektrine dilde, kuri daug greičiau ir kruopščiau nušveičia nago plokštelę nuo seno gelinio lako, ir žinoma pašiaušia nago plokštelę prieš tepant naują lako sluoksnį.

Freza turi daug antgalių, kurie visi skirtingi ir atlieka savo funkciją:

  • Burbulo formos antgalis frezai, yra skirtas švelniam šlifavimui ir odelėms, bei nuospaudoms pašalinti.
  • Gelinio lako pašalinimui naudojamas, konuso formos antgalis, kuris pasižymi šiurkštumu ir greitai pašalina nereikalingą gelinio laiko sluoksnį.
  • Natūralaus nago pašiaušimui, naudojami cilindro formos frezos atgaliai, nes jie yra ne tokie šiurkštūs, tačiau savo darbą atlieka puikiai.
  • Na, ir žinoma mažas smulkus antgalis, kuris naudojamas nagų odelėms pašalinti, jis švelniausias ir minkščiausias iš visų antgalių.

Frezų pirkimas iš patikimo tiekėjo

Visi šie antgaliai būtini, norint atlikti nepriekaištingą gelinį lakavimą, tačiau jei Jums norisi apie antgalius frezai pasidomėti daugiau, tai daugiau informacijos galite rasti internetinėje svetainėje prekiaujančioje šiais antgaliais.

Ši svetainė pasižymi plačiausiu frezos antgalių pasirinkimu ir parduoda itin kokybiškus frezos antgalius, kurie tarnauja ilgai ir atlieka savo funkciją nepriekaištingai.

Taigi, jei Jūs norite nepriekaištingo manikiūro su geliniu nagų lakavimu, tai pasirūpinkite visomis reikalingomis priemonėmis jam atlikti, nes tik su kokybiškos priemonėmis, galite atlikti sau nepriekaištingą gelinį lakavimą, bei džiaugtis gražiais ir nepriekaištingais nagais net keletą savaičių!

Kaip numesti svorio
Straipsnį vertinu:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kraunasi
Dėkojame, kad balsavote.
Jūsų įvertinimas:
Parašykite komentarą