Kaip numesti svorio
Trečiadienis 17 Balandis 2024
mitybos planai
asliekna

Kokias sultis rekomenduojama gerti norint sulieknėti?

norint sulieknėti

Kokias sultis rekomenduojama gerti norint sulieknėti?

Per didelis kūno svoris, tai viena aktualiausių šiuolaikinės visuomenės problemų. Jis kenkia daugeliui organizmo sistemų, blogina emocinę būsena ir sukelia dar daug kitų problemų. Tačiau svarbu yra ir tai, kad per dideliu kūno svoriu skundžiasi vis daugiau jauno amžiaus žmonių. Jam atsirasti įtakos turi nesubalansuota mityba, mažas fizinis aktyvumas ir kiti veiksniai.

Vis dėlto džiugu, jog vis daugiau žmonių imasi spręsti šią problemą ir atsikratyti nereikalingų kilogramų. Lieknėjimas ilgai trunkantis ir daug valios bei žmogaus pastangų reikalaujantis procesas. Tai įvairių veiksmingų priemonių kompleksas, kurias reikėtų taikyti atkakliai bei nuosekliai. Informacijos šaltinių teigimu, natūralios šviežiai spaustos sultys gali palengvinti šį nelengvą kelią. Tereikia internetinėje parduotuvėje išsirinkti tinkamiausią sulčiaspaudę ir kilti į kovą su nereikalingais kilogramais.

norint sulieknėti

Kokios sultys naudingiausios norint sulieknėti?

Siekiant sulieknėti padėti gali šviežiai spaustos sultys. Tačiau ne bet kokios. Kadangi vaisiai yra saldūs, jie turi ir daugiau kalorijų, o jos yra nepageidautinos norint atsikratyti papildomų kilogramų. Taigi, žengiant lieknėjimo keliu naudingiau vartoti daržovių sultis. Kai kurios jų gali labai prisidėti metant svorį.

Metant svorį tinka gerti ananasų sultis. Teigiama, jog jos padeda deginti riebalus, padeda išvengti celiulito ir apskritai jaunina organizmą.

Esant nutukimui rekomenduojama gerti obuolių sultis. Juose gausu pektinų, kurie padeda iš organizmo pašalinti toksinus, pagerina medžiagų apykaitą.

Itin naudingos yra pomidorų sultys. Jos padeda sulieknėti, pašalina toksinus, stiprina širdį, saugo nuo vėžio.

Agurkų sultys padeda iš organizmo pašalinti skysčių perteklių, juose taip pat gausu seleno bei kalio.

Vienos mėgstamiausių ir populiariausių  yra morkų sultys. Morkų sultyse gausu vitamino A, jos skatina ląstelių atsinaujinimą, gerina regėjimą, gerina virškinimą ir taip pat padeda apsisaugoti nuo vidurių užkietėjimo.

Šviežiai spaustų sulčių nerekomenduojama laikyti, jas patariama gerti tik išspaustas, išskyrus burokėlių sultis.

Siekiant sulieknėti yra naudingos visos pastangos. Ypač svarbu rasti patikimos informacijos ir sulaukti aplinkinių palaikymo. Taip pat svarbu atrasti sau tinkamiausias bei veiksmingiausias priemones.

Kaip numesti svorio
Straipsnį vertinu:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kraunasi
Dėkojame, kad balsavote.
Jūsų įvertinimas:
Parašykite komentarą