Kaip numesti svorio
Trečiadienis 16 Sausis 2019
asliekna

Karpų šalinimas: naikinkite su visomis šaknimis

Karpu salinimas lazeriu

Karpos – tai virusų sukelta liga, kuri pasireiškia ant odos iškilusiomis kietomis ataugomis. Nors jos dažnai nėra skausmingos, tačiau sukelia nemažai nepatogumų. Matomoj vietoj atsiradusi karpa sukelia psichologinį diskomfortą dėl estetinio vaizdo. Tau tarpu ant padų iškilusios karpos dėl nuolatinės trinties suteiks nemalonius fizinius pojūčius. Natūralu, jog norite kuo greičiau jų atsikratyti. Šiuolaikinė medicina gali pasiūlyti ne vieną karpų šalinimo būdą, o pacientui belieka tik išsirinkti sau tinkamiausią.

Karpu salinimas lazeriuDažnai nutinka taip, jog karpos išnyksta savaime. Tačiau, nusilpus imuninei sistemai, jos ne tik nenyks, bet netgi gali pradėti daugintis ir plisti po visą kūną. Verta žinoti ir tai, jog karpos yra užkrečiamos. Tai ypač aktualu šeimos nariams, nes namuose naudojatės tais pačiais daiktais, dažniau liečiate vienas kitą.

Karpų šalinimas gali būti atliekamas įvairiais būdais. Pirmiausia, suprantama, bandome tai padaryti liaudiškomis priemonėmis arba vaistinėje įsigytais vaistais. Jeigu tai padeda, tuomet puiku.  Tik ne visais atvejais tai veiksminga ir priimtina. Pirma – tai gali užtrukti gana ligai. Tad jeigu norite greito rezultato, Jums toks gydymas netiks. Antra – gali likti randas. Tokio gydymo rezultato tikriausiai nesinori?  Jeigu karpa yra didelė, skausminga ar kraujuojanti, tuomet būtina kreiptis į gydytoją, nes negydoma tokia atauga gali supiktybėti.

Taigi, kokį būdą pasirinkti atsiradusioms karpoms pašalinti?

Nemažą patirtį šioje srityje turintys dermatologai teigia, jog karpų šalinimas lazeriu yra vienas pažangiausių ir populiariausių pacientų tarpe gydymo metodų. Bene svarbiausias šios procedūros pranašumas – tai efektyvumas ir greitas rezultatas. Šalinimas teužtrunka vos 10-20 minučių, yra visiškai saugus ir neskausmingas. Procedūros metu naudojama vietinė anestezija. Karpa yra panaikinama su visomis šaknimis, todėl jos ataugimo rizika sumažėja iki minimumo. Po procedūros karpos vietoje lieka nedidelis randelis, tačiau su laiku jis visiškai išnyksta. Apie tai Jus būtinai informuos gydantis gydytojas. Tuo pačiu patars kaip sustiprinti imuninę sistemą, kad karpos neatsinaujintų.

Norite vėl džiaugtis lygia ir gražia oda? Tuomet karpų šalinimas lazeriu – tinkamiausias pasirinkimas.

Jeigu Jums patiko šis straipsnis, padėkokite straipsnio autoriui paspaudę "Like/Patinka" arba palikite komentarą žemiau.

Kaip numesti svorio
Straipsnį vertinu:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kraunasi
Dėkojame, kad balsavote.
Parašykite komentarą
lieknejimo istorijos