Kaip numesti svorio
Ketvirtadienis 11 Liepa 2024
mitybos planai
asliekna

Kaip išsirinkti tinkamo dydžio auksinius auskarus?

kaip-issirinkti-tinkamo-dydzio-auksinius-auskarus

kaip-issirinkti-tinkamo-dydzio-auksinius-auskarus

Auksiniai auskarai – nors ir lengvai prieinami kiekvienam – vis dar yra klasės ir prabangos simbolis. Juos rinkdamasi moteris dažniausiai vadovaujasi savo pageidavimais. Tačiau verta atminti, kad papuošalai turi pabrėžti grožį ir būti akį traukiančiu aksesuaru.

Būtent todėl perkant auksinius auskarus, reikėtų atsižvelgti į keletą kitų, ne mažiau svarbių kriterijų. Svarstote, kaip tobulai priderinti auksinius auskarus? Sužinokite 3 pagrindines taisykles, kurios padės priimti geriausią sprendimą.

Auksinius auskarus rinkitės pagal savo veido formą

Tinkamai prigludę auksiniai auskarai turėtų pabrėžti natūralų jūsų veido grožį. Štai kodėl stenkitės juos suderinti prie savo veido formos. Moterims, turinčioms ovalų veidą, bus mažiausiai problemų – jos puikiai atrodys su bet kokiais auksiniais auskarais.

Ilgesni, kabantys modeliai geriausiai tinka apvaliam veidui, nes jie jį šiek tiek sulieknina. Apvaliais papuošalais paryškinkite platesnius skruostus ir siaurą smakrą – venkite geometrinių auskarų. Kita vertus, kvadratinių bruožų veidą reikėtų šiek tiek sušvelninti nedideliais apvaliais auskarais.

Derinkite papuošalus prie progos

Negalima paneigti, kad auksiniai auskarai atrodo labai elegantiškai. Todėl juos geriausia rinktis ypatingomis progomis. Jie puikiai papildo vakarinį ir oficialų stilių. Tuomet verta rinktis brangakmeniais dekoruotus modelius.

Auksiniai auskarai ir odos tonas

Auksiniai auskarai yra unikalūs ir nesenstantys, bet ar jie tinka kiekvienam odos tonui? Priešingai populiariems įsitikinimams, auksas puikiai dera tiek su šaltu, tiek su šiltu odos tonu. Tačiau svarbiau nei pati spalva yra tinkamas auskarų formos parinkimas.

  • šalta veido spalva: jei jūsų oda turi rausvų ar melsvų atspalvių, jūsų oda yra vėsi. Auksiniai auskarai šiuo atveju gali atrodyti kilniai ir elegantiškai, ypač jei renkatės subtilų, minimalistinį dizainą. Jie puikiai atitiks jūsų veido spalvą, jos neapsunkindami,
  • šilta veido spalva: jei jūsų oda yra gelsva, auksinė ar oranžinė, jūsų oda yra šilta. Galite drąsiai rinktis sodrius raštus, didesnes formas ar net tvirtą brangakmenių ekspoziciją. Jūsų veido spalva suteiks jiems papildomo blizgesio.

Auksiniai auskarai ir plauku spalva

Plaukų spalva taip pat vaidina svarbų vaidmenį renkantis tinkamus auskarus, ypač jų dydį ir ilgį.

  • šviesūs plaukai: šviesių plaukų atveju auksiniai auskarai atrodys išskirtinai gerai. Subtilūs papuošalai puikiai dera su subtiliu plaukų atspalviu. Verta atkreipti dėmesį į mažesnius, minimalistinius auskarus, kurie pabrėš natūralią blondinės eleganciją,
  • rudi, juodi plaukai: auksiniai auskarai stipriai kontrastuoja su tamsiais plaukais. Todėl verta rinktis didesnius ir išraiškingesnius raštus, kurie nepasiklys tamsių plaukų fone,
  • raudoni plaukai: raudonplaukėms damoms auksiniai auskarai gali puikiai papildyti išraiškingą plaukų spalvą. Verta rinktis modelius su brangakmeniais su šiltais tonais, tokiais kaip topazas ar citrinas.

Kaip numesti svorio
Straipsnį vertinu:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kraunasi
Dėkojame, kad balsavote.
Jūsų įvertinimas:
Parašykite komentarą