Kaip numesti svorio
Antradienis 25 Birželis 2024
mitybos planai
asliekna

Kaip išsirinkti laikrodį moterims?

laikrodziai-moterims

Kokybiškas ir stilingas laikrodis yra privalomas aksesuaras ne tik vyrų, tačiau ir moterų garderobe.

Laikrodžiai moterims įprastai pasižymi daug didesne stilių ir formų įvairove, nei vyriški laikrodžiai, todėl iš didelės įvairovės tikrai išsirinksite tą laikrodį, kuris ne tik derės prie Jūsų aprangos, tačiau taip pat padės atskleisti asmenybę ir parodys Jūsų statusą.

Kad būtų paprasčiau išsirinkti, internetinės parduotuvės b-a.eu, prekiaujančios laikrodžiais moterims ir kitais aksesuarais, atstovas M. Meliešius, pateikia kelis patarimus, kurie padės renkantis tinkamiausią laikrodį moterims.

Išsirinkite, kokio mechanizmo norite

Patys populiariausi laikrodžių moterims mechanizmai yra mechaninis ir kvarcinis. Kvarcinis mechanizmas yra patikimesnis, praktiškesnis ir pigesnis, lyginant su mechaniniu laikrodžiu. Tuo tarpu mechaninis laikrodis yra kuriamas tarsi meno kūrinys, reikalaujantis itin didelio laikrodininko tikslumo ir įgūdžių.

Mechaninis laikrodis pasirenkamas tais atvejais, kai norima turėti prabangų aksesuarą, parodantį laikrodžio savininkės statusą. Tačiau nereikėtų pamiršti, kad mechaninį laikrodį prižiūrėti daug sudėtingiau nei kvarcinį, bet to, mechaninis laikrodis daug jautresnis aplinkos poveikiui, todėl reikia jį saugoti nuo drėgmės, dulkių ir smūgių.

Nuspręskite, kokio stiliaus laikrodį pirksite

Laikrodžiai moterims gali būti įvairių tipų ir stilių, todėl prieš perkant nuspręskite kokį laikrodį norite įsigyti. Moteriškų laikrodžių įvairovė labai didelė, todėl galite įsigyti ne tik klasikinių laikrodžių apvaliu ciferblatu, tačiau taip pat ir laikrodžių turinčių kvadratinį, stačiakampį, rombo ar kitos formos ciferblatą laikrodžių. Laikrodžiai gali būti skirstomi į grupes pagal jų stilių.

Pavyzdžiui, sportiniai ar bižuteriniai laikrodžiai, taip pat kasdieniai laikrodžiai tinkantys prie kasdienės ar biuro aprangos, skirti nešiojimui kiekvieną dieną. Sportinis laikrodis išsiskiria tuo, kad itin tinka prie sportinės aprangos ir yra atsparus smūgiams bei drėgmei, todėl sportuodama nebijosite jo sudaužyti.

Jeigu planuojate su laikrodžiu maudytis, būtinai rinkitės vandeniui atsparų modelį.

Pasirinkite spalvą ir kitas detales

Laikrodžiai moterims nuo laikrodžių, skirtų vyrams skiriasi tuo, kad turi daug daugiau prabangių ir elegantiškų detalių. Pavyzdžiui, vienas iš populiaresnių pasirinkimų yra aukso spalvos laikrodžiai moterims.  Auksinė ir sidabrinė – prabangos spalvos, todėl jeigu nešiojate auksinius arba sidabrinius papuošalus, laikrodį derinkite prie jų.

Laikrodžio apyrankė gali padėti atskleisti Jūsų asmenybę. Kokybiškos odinis dirželis gali padėti suteikti solidumo Jūsų kasdienei aprangai. Tuo tarpu bižuterinis laikrodis, atrodantis kaip apyrankė, padės pasipuošti vakare. Su tokiu laikrodžiu atrodysite ne tik stilingai, bet ir prabangiai.

Kiekvienai progai pasirinkite tinkamą laikrodį

Laikrodžio nešiojimas jau seniai nebėra būtinybė. Tai labiau aprangos ir stiliaus detalė, atkleidžianti charakterį ir asmenybę, todėl labai svarbu laikrodį dėvėti pagal situaciją. Jeigu sportinis laikrodis puikiai dera sporto salėje, stadione ar iškylaujant gamtoje, tai jis tikrai netiks prie vakarinės suknelės ar darbinio kostiumėlio, su kuriuo einate į verslo susitikimą.

Ir atvirkščiai, prabangus bižuterinis laikrodis, kuris tinka prie Jūsų mylimos mažos juodos suknelės atrodys juokingai, jei su juos pasirodysite iškyloje su draugais. Todėl įvertinkite situaciją ir aplinkybes. Kartais geriau laikrodžio nedėvėti iš viso, negu pasirinkti netinkamą laikrodžio stilių.

Jeigu norite įsigyti laikrodį, tinkantį beveik visoms situacijoms, tuomet teks rinktis klasikinį neutralų sprendimą, neperkrautą papildomomis detalėmis ir elementais. Toks laikrodis tinka beveik visose situacijose, jį nesunkiai priderinsite prie bet kokios aprangos.

Svarbiausia – pasirinkti kokybišką laikrodį, nes nekokybiški laikrodžiai greitai nusidėvi ir atrodo neestetiškai.

Laikrodžiai moterims internetu

Internetinėje parduotuvėje b-a.eu siūlomas didelis laikrodžių moterims pasirinkimas. Čia galima rasti tiek prabangių kokybiškų ir stilingų laikrodžių, tinkančių prie prabangios suknelės, tiek itin modernių ir šiuolaikiškų sportinių laikrodžių, kurie ne tik rodys laiką, bet ir turės naudingų papildomų funkcijų, padėsiančių efektyviau treniruotis.

Ir nors gali atrodyti, kad iš tokios gausos gali būti sudėtinga išsirinkti laikrodį moterims, jeigu vadovausitės pateiktais patarimais ir savo nuojauta, tikrai nesuklysite. Išsirinkus laikrodį ir jį užsisakius, jis bus pristatytas į namus per kelias darbo dienas, todėl nereikės gaišti laiko parduotuvėje renkantis.

Be to, renkantis internetu, galite tam skirti pakankamai laiko ir dėmesio, lygindamos laikrodžių moterims kainas ir savybes tarpusavyje.

Kaip numesti svorio
Straipsnį vertinu:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kraunasi
Dėkojame, kad balsavote.
Jūsų įvertinimas:
Parašykite komentarą