Kaip numesti svorio
Antradienis 25 Birželis 2024
mitybos planai
asliekna

Kaip atrodyti vizualiai lieknesnei vos per kelias minutes?

prabangios suknėlės internetu

prabangios suknėlės internetu

Kiekvienas turime skirtingas kūno formas ir turėtume jomis didžiuotis. Nesivaikykite greitų ir radikalių dietų, kurios žada stulbinančius rezultatus vos per kelias savaites. Įvairūs vaistiniai preparatai ir netinkama dieta gali mūsų organizmui padaryti labai daug žalos.

Dėl šios priežasties, jeigu norite padailinti savo kūno formas turėtumėte pasikonsultuoti su savo srities specialistais, kurie užtikrins, kad sėkmingai pasieksite užsibrėžtus tikslus. Vis dėlto, vasaros metu dažnai tenka dalyvauti įvairiose šventėse: vestuvėse, krikštynose ar mokslų baigimo šventėje. Norime greitai ir be didelių pastangų atrodyti dailiai.

Džiugu, kad šiais laikais gausu įvairių gudrybių, kurios leis ne tik vizualiai atrodyti lieknesnei, bet ir jaustis komfortiškai dėvint puošnias sukneles. Straipsnyje rasite daug patarimų, kurie bus naudingi visoms moterims!

Ar žinote kam yra skirtos kompresinės rankovės? Kompresinės rankovės skirtos atsigauti po rankų riebalų nusiurbimo, rankos pakėlimo operacijos (brachioplastikos). Čia rasite e-orto.lt kompresinių rankovių katalogą →

Figūrą formuojantys apatiniai

Dažnai net nesusimąstome, kad tam jog ant mūsų kūno gražiai gultų suknelė svarbu pasirinkti aukštos kokybės apatinius. Dėvint netinkamo dydžio liemenėlę gali išryškėti siūlės ir linijos, kurios įsirėžia į krūtinę. Tokio nemalonaus vaizdo galima išvengti jeigu dėvėtumėte tinkamo dydžio, besiūlę liemenėlę, kuri gražiai išryškins krūtinę. Labai svarbu pasirinkti ir tinkamas apatines kelnaites.

Šventėms patartina rinktis kūno spalvos apatinius, kurie bus nepastebimi po įvairių spalvų drabužiais. Dar vienas puikus sprendimas norinčioms greitai pabrėžti savo figūrą yra korsetai. Kūną formuojantys korsetai iš miestomada.lt padeda susiaurinti liemenį, dailiai paryškina krūtinę. Korseto dydį galite reguliuoti pagal savo figūrą, todėl jį galės pritaikyti kiekviena moteris. Jo pagalba greitai sukursite smėlio laikrodžio figūrą.

Tinkama iškirptė

Renkantis suknelę savo šventei atkreipkite dėmesį į jos iškirptę. V formos, ir Bardot stiliaus iškirptės puikiai tinka moterims norinčioms atrodyti liekniau. Jos padeda prailginti kaklą, atidengia pečius, todėl galite pademonstruoti vieną seksualiausių moters kūno vietų. Dekoltė derėtų paryškinti lengvu makiažo kontūrų ir padengti odą blizgia dulksna, kuri suteiks dar daugiau žavesio.

Spalvos

Perkant suknelę labai svarbu pagalvoti apie jos spalvą. Stilistai pataria rinktis drabužius įvertinant savo odos atspalvį, plaukų ir akių toną. Vis dėlto, jeigu norite atrodyti lieknesnė derėtų laikytis atokiau nuo didelių raštų ir spalvų įvairovės. Patartina rinktis vienspalvę suknelę ar stilingą kostiumėlį.

Apsirengę vienos spalvos drabužiais sukursite vientisą, neskaidomą liniją, kuri vizualiai padarys jus aukštesne. Taip pat, ne paslaptis, kad tamsesnių tonų drabužiai padeda atrodyti daug liekniau. Prabangios suknelės internetu gali būti įvairiausių tonų, raštų ir stilių.

Vis dėlto, šventės metu stenkitės išlaikyti savo asmeninį stilių ir nesivaikyti naujausių mados tendencijų. Svarbu, kad šventėje jaustumėtės patogiai ir pasitikėtumėte savimi!

Atkreipkite dėmesį į audinius

Renkantis proginį drabužį būtina įvertinti audinį iš kurio jis yra pagamintas. Dažnai tikimės, kad iš pigios sintetinės medžiagos pasiūtas rūbas ant mūsų kūno atrodys taip pat gražiai kaip ir interneto svetainėje rodomame kataloge. Vis dėlto, dalis audinių, kad apsunkinti mūsų judesius ir negražiai gultis ant kūno. Ieškokite lengvų, slystančių audinių, kurie dailiai gula ant kūno.

Vasaros metu galite įsigyti prabangią šilkinę suknelę, kuri visada atrodys labai prabangiai.

Kaip numesti svorio
Straipsnį vertinu:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kraunasi
Dėkojame, kad balsavote.
Jūsų įvertinimas:
Parašykite komentarą