Kaip numesti svorio
Penktadienis 12 Liepa 2024
mitybos planai
asliekna

Ką mylintis vyras galėtų padovanoti žmonai?

Mylintis vyras žmonai gali pasiūlyti įvairių dovanų, o jų parinkimas pirmiausiai priklauso nuo esamos progos. Dažniausiai tokia dovana siejama su laiko leidimu išskirtinėje romantiškoje aplinkoje.

Tai gali būti kartu praleidžiamas savaitgalis kuriuose nors poilsio namuose su SPA procedūromis, o tokį savaitgalį galima įsigyti, perkant specialų dovanų kuponą.

Koks gali būti skirtumas tarp kalėdinės ir vestuvių sukakties paminėjimui žmonai skirtų dovanų?

Kalėdinė dovana žmonai gali būti kelių rūšių – praktiška, tinkanti panaudoti buityje, emociškai pamaloninanti arba akivaizdžiai prabangi, kai vyras nori parodyti, jog žmonai nieko negaili. Tačiau, kai minima vestuvių sukaktis, vyras žmonai turi būti išskirtinai dėmesingas.

Tada jo dovana mylimąją turi ypatingai nudžiuginti, netgi išpildyti pačias slapčiausias jos svajones, apie kurias pagarbos vertas vyras privalo žinoti ir jas akimirksniu išvardinti net vidurnaktį pažadintas iš miego.

Kad ir kokią dovaną tokia proga vyras parinktų žmonai, pirmiausiai ji turi tūkstanteriopai pakelti į aukštybes šventinę nuotaiką ir įžiebti ugningą nuostabą jos žvilgsnyje. Kad tai nutiktų, prie dovanos būtinas priedas – gaivumu trykštančių gėlių puokšte, tik tada maloni vyro pareiga bus atlikta iki galo.

Kaip atsargiai išgauti iš žmonos paslaptį, kokios dovanos ji norėtų pirmųjų vestuvių sukaktuvių proga?

Jei pora santuokoje būna išgyvenusi ne vienus metus, o netgi kelis dešimtmečius, sutuoktiniai vienas kitam jau būna išpasakoję apie savo slapčiausias svajones, todėl patikimai žino, kuo galėtų pradžiuginti savo antrąją puselę.

Tačiau jei santuoka skaičiuoja tik pirmuosius savo gyvavimo metus, tada vyrui tikrai nėra nuodėmė atsargiai išklausinėti mylimąją, kokios dovanos ji norėtų santuokos pirmųjų metinių proga.

Tai galima padaryti lyg tarp kitko garsiai svarstant, kas būtų šauniau – ar romantiškas savaitgalis dėmesio vertuose poilsio namuose prie jūros ar kuriame nors kurorte, esančiame prie Nemuno, ar viešnagė kurioje nors užsienio šalyje, apsilankant žymiausias jos vietas, ar kraują stingdančios ekstremalios sportinės pramogos.

Tokio monologo metu atidžiai stebėkite žmonos akis. Kai tik jose blykstelės pritarimo ugnelė, tai ir bus tikslus įrodymas, kokia iš paminėtų dovanų yra arčiausiai jos širdies.

Kaip numesti svorio
Straipsnį vertinu:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kraunasi
Dėkojame, kad balsavote.
Jūsų įvertinimas:
Parašykite komentarą