Kaip numesti svorio
Penktadienis 14 Birželis 2024
mitybos planai
asliekna

Išmaniosios programėlės Jūsų telefone, kurios padės numesti svorio

išmanieji mobilūs telefonai

išmanieji mobilūs telefonai

Photo by Rami Al-zayat on Unsplash

Manote, kad išmanieji mobilūs telefonai yra skirti tik skambinimui ir pramogai? Anaiptol, jūsų išmanusis įrenginys gali būti daug naudingesnis, nei galvojate ir net padėti… atsikratyti antsvorio bei jaustis geriau! Štai kelios išmaniosios programėlės, kurios jums tikrai pravers.

Programėlės dietai

Subalansuota mityba itin svarbi mūsų savijautai ir išmanieji telefonai gali padėti kontroliuoti savo kasdienį racioną. Pasinaudokite, pavyzdžiui, programėle „Lose It“ – ji apskaičiuos, kiek kalorijų turėtumėte gauti, parodys, kokių medžiagų jūsų mityboje daugiausia. Jei norite tik skaičiuoti kalorijas, ieškokite tokių programėlių kaip „Calorie Counter“.

Programėlės sportui

Norint numesti svorio, svarbu ne tik subalansuoti savo mitybą, bet ir daugiau judėti. Programėlės padės jums neiškristi iš grafiko. Jas rinkitės pagal asmeninius poreikius: jei mėgstate atlikti pratimus namuose, rinkitės „Home Workout“, o mėgstantiems pasivaikščiojimus ar bėgioti puikiai tiks „Step Counter“ ar panaši programa – ji suskaičiuos ne tik žingsnius, bet ir sunaudotas kalorijas.

O jei norite padailinti tik tam tikrą kūno dalį, ieškokite jai skirtos programėlės, pavyzdžiui, „Six Pack in 30 Days“ arba „Buttocks and Leg Workout“ – čia rasite pritaikytus pratimus, kuriuos kartu su programėle bus lengva atlikti.

Taip pat galite išmokti ir jogos – jums patiks „Yoga for weight loss“ ar pilateso pratimų su „Pilates workout“. Pasinaudokite savo išmaniojo telefono galimybėmis ir pagerinkite savo savijautą!

Kaip numesti svorio
Straipsnį vertinu:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kraunasi
Dėkojame, kad balsavote.
Jūsų įvertinimas:
Parašykite komentarą