Kaip numesti svorio
Penktadienis 12 Liepa 2024
mitybos planai
asliekna

Įpročiai, leidžiantys atsikratyti svorio

iprociai leidziantys atsikratyti svorio

Įprasta manyti, kad svoris gali kristi tik tuomet, kai akylai stebimas visas procesas, kontroliuojamas suvalgomas maistas bei skaičiuojami žingsniai. Iš tiesų lieknėjimą lemia visa visuma veiksmų bei įpročių.

Tuos veiksmus galime atlikti visiškai sąmoningai, stengdamiesi ir kontroliuodami save arba nesąmoningai, tiesiog turėti tokį įprotį ir vykdyti tokią veiklą. Jei šie įpročiai iki šiol nėra išugdyti, galima pabandyti įtraukti naują veiklą ir džiaugtis rezultatais.

Kiek galima daugiau vaikščiokite pėsčiomis. Šis užsiėmimas galimas visais metų laikais. Pasirūpinkite, kad kasdienė avalynė būtų tinkama ir pirmyn. Patogiausia įveikti atstumus, kur jums bet kokiu atveju reikia nuvykti.

Pavyzdžiui jeigu įmanoma pasiekti darbą, mokymo įstaigą pėsčiomis, tuomet atsisakykite transporto ir tiesiog nueikite kur reikia. Juk tai daug įdomiau, nei leisti laiką ant cardio treniruoklio salėje, be to, jūs atliekate naudingą darbą, nes atsiduriate vietoje, kurioje turite atsidurti bet kokiu atveju.

iprociai leidziantys atsikratyti svorioDidesniems atstumams naudokite dviratį. Kai kuriuos atstumus tiesiog nėra įmanoma įveikti pėsčiomis ar tai užtruktų per daug laiko.

Tuomet jums padės dviratis. Tikrai nebūtina įsigyti dviračio su elektriniu varikliu. Naudokite savo energiją, o kūnas tik padėkos. Jei dar neturite dviračio ar senasis jau netinkamas naudoti, tuomet galite pasižvalgyti https://pigu.lt/lt/dviraciai ir išsirinkti sau patinkantį modelį.

Šiltuoju metų laiku pramogaukite gamtoje. Viena iš tikrai aktyvių bei labai nuotaikingų pramogų gali būti važinėjimas riedučiais. Nors gali pasirodyti, kad tai daug energijos nereikalaujantis užsiėmimas, nes judama ant ratukų, bet išties tai yra kartu ir gera treniruotė ištvermei, balansui ir viso kūno raumenims. Galite pasibandyti riedučius nuomos punkte arba įsigyti juos internetu https://pigu.lt/lt/sportas-laisvalaikis-turizmas/dviraciai-rieduciai/rieduciai gera kaina.

Taip, kaip mes atrodome nėra tiesiog atsitiktinumas ar nulemta genų. Didžioji dauguma mūsų įpročių atsiliepia išvaizdai bei sveikatai. Įgykime sveikų įpročių ir nereikės specialiai stengtis pasiekti rezultatų, juos turėsime savaime.

Kaip numesti svorio
Straipsnį vertinu:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kraunasi
Dėkojame, kad balsavote.
Jūsų įvertinimas:
Parašykite komentarą