Kaip numesti svorio
Trečiadienis 17 Balandis 2024
mitybos planai
asliekna

Graži šypsena: kokias dantų tiesinimo priemones rinktis?

graži šypsena kokias dantų tiesinimo priemones rinktis

Gilus ar atviras sukandimas, kreivi ar susigrūdę dantys, apatinio žandikaulio sąnario defektai, asimetriškas veidas – tai problemos, su kuriomis susiduria milijonai žmonių visame pasaulyje. Šias problemas, priklausomai nuo individualios situacijos, galima spręsti įvairiais būdais, o dantų tiesinimas – vienas galimų sprendimų.

Tačiau, kokiomis priemonėmis tai galima padaryti? Šiandien siūloma daug įvairių sprendimų, tačiau patys populiariausi – dantų tiesinimas breketais bei plokštelėmis.

Ieškote ortodontų Vilniuje?→

Ne paslaptis ir tai, kad dantų tiesinimas tikrai nėra vienadienis procesas, tad pacientai pageidauja, kad gydymo trukmė būtų kuo trumpesnė. Dėl šios priežasties dantų tiesinimas graži šypsena kokias dantų tiesinimo priemones rinktisbreketais yra kur kas patrauklesnis pasirinkimas nei dantų tiesinimas plokštelėmis. Visgi dėmesį verta atkreipti ir į tai, kad šiandien breketų rūšių pasirinkimas yra iš tiesų nemažas, todėl svarbu rinktis atsižvelgiant į jums aktualius kriterijus.

Pavyzdžiui, jei jūsų tikslas yra kuo greičiau turėti patrauklią šypseną, tokiu atveju puiku pasirinkimu galėtų tapti beligatūriniai breketai.

Kadangi šių breketų profilis yra šiek tiek aukštesnis nei standartinių breketų profilis, nebereikalingas papildomas lankas, todėl dantis valyti bus kur kas paprasčiau, prireiks mažiau laiko.

Tačiau bene labiausia žavi tai, kad beligatūrinių breketų technologija buvo sukurta tam, kad dantų tiesinimui riekėtų mažiau laiko, o vizitai į odontologijos klinikas būtų retesni bei trumpesni. Na, o, be viso to jūsų laukia ir dar vienas puikus privalumas.

Tai – aukštesnis komforto lygis: beligatūriniai breketai yra sukurti taip, mažiau braižytų burnos gleivinę, o pacientas jaustųsi patogiau. Kaip matyti, dantų tiesinimas iš tiesų gali būti greitesnis bei patogesnis. Daugiau informacijos apie tai galite rasti www.pilene.lt.

Kaip numesti svorio
Straipsnį vertinu:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kraunasi
Dėkojame, kad balsavote.
Jūsų įvertinimas:
Parašykite komentarą