Kaip numesti svorio
Antradienis 25 Birželis 2024
mitybos planai
asliekna

Dantų protezavimas - kas tai ir kaip tai vyksta?

dantu protezavimas

Dantų protezas arba implantas yra sintetinis dantų protezas, skirtas užpildyti tarpą, kurį palieka iškritęs ar kitaip pašalintas natūralus dantis.

Jie atrodo ir atlieka tokią pat funkciją kaip natūralūs dantys, tačiau dantų implantai turi tam tikrų apribojimų, todėl ir nėra tinkamas sprendimas visiems žmonėms.

Jeigu dėl vienokių ar kitokių priežasčių netekote danties, tuomet geriausias sprendimas yra danties implantas.

dantu protezavimasImplantuoti dantį galima tiems pacientams, kurie kruopščiai laikosi burnos higienos reikalavimų, turi stiprią imuninę sistemą, nes po danties implantavimo procedūros gali atsirasti tam tikros infekcijos. Jeigu žmogaus imuninė sistema stipri, jis nugalės infekcijas.

Dantų implantų privalumai

Jie atrodo lygiai taip pat kaip ir tikri dantys, yra patogūs, prie jų greitai priprantama ir net nejaučiama, kad burnoje yra svetimkūnis.

Šiuolaikiniai dantų implantai yra labai patobulėję. Anksčiau, norint įdėti implantą, reikėdavo pašalinti šalią esantį sveiką dantį, kad implantui būtų vietos. Dabar dedant implantą sveiki dantys nenukenčia. Iš tiesų, kai implantas yra tvirtai įdėtas, nereikia jo pašalinti. Jis tiesiog lieka vietoje, pritvirtintas prie žandikaulio per dantenas, kaip ir jūsų natūralūs dantys.

Kaip atliekama procedūra?

Dantų implantavimas laikomas chirurgine operacija, todėl pacientams, kuriems jis atliekamas, operacijos metu yra taikoma vietiėe anestezija ar sedacija. Dantų implantas yra chirurgiškai įdedamas į paciento žandikaulį, kad būtų užtikrintas stabilumas, o taip pat implantų patvarumas.
Išskiriamos trys pagrindinės dantų implantavimo sistemos:

  • Endosaliniai implantai;
  • Transosaliniai implantai;
  • Antkauliniai implantai.

Endosaliniai dantų implantai dedami į viršutinio ar apatinio žandikaulio alveolės kaulą. Pjūvis yra daromas tik viename kaulo kortikaliniame sluoksnyje.

Transosaliniai dantų implantai, kuriuos dedant yra išgręžiami abu alveolinio kaulo kortikaliniai sluoksniai.

Antkauliniai dantų implantai pritvirtinami tiesiai ant kaulo.

Jeigu jums reikalingas dantų protezavimas Vilniuje, rinktis tikrai yra iš ko.  Tokias paslaugas teikiančių klinikų skaičius sostinėje pakankamai didelis. Bus lengviau teisingai pasirinkti, jeigu vadovausitės draugų, pažįstamų rekomendacijomis. Juk geriausia ir tiksliausia reklama yra sklindanti iš lūpų į lūpas.

Kaip numesti svorio
Straipsnį vertinu:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kraunasi
Dėkojame, kad balsavote.
Jūsų įvertinimas:
Parašykite komentarą