Kaip numesti svorio
Penktadienis 17 Gegužė 2024
mitybos planai
asliekna

Dantų plokštelės

dantu ploksteles

Anksčiau tik paaugliai tiesindavo dantis, bet vis daugiau ir daugiau suaugusiųjų atliekamas ortodontinis gydymas, kad jie galėtų džiaugtis gražia šypsena, kurios visada norėjo. Šiais laikais jau nėra gėdinga nešioti dantų plokštelę, kaip senesniais laikais. Tačiau, vis dėlto, ir dabar didelė dalis suaugusiųjų ieško alternatyvių dantų tiesinimo būdų. Su šiuolaikine dantų technikos pažanga pacientams siūloma daug ortodontinių procedūrų. Didelis yra gerai, bet kuo daugiau pasirinkimo galimybių, tuo sunkiau priimti teisingą sprendimą.

dantu ploksteles

Pakalbėkime apie dažniausiai pasitaikantį ortodontinio gydymo būdą – standartines metalines plokšteles. Jos efektyviai tiesina dantis, tačiau nelabai tinka tuo atveju, kai dantys lipa vienas ant kito. Norint pilnai ištiesinti suaugusio žmogaus dantis, plokštelę tenka dėvėti 2-3 metus, kartais dar ilgiau. Dėl to per pastaruosius 10 metų buvo padaryta nemažai pokyčių, kad būtų galima rasti nematomą dantų tiesinimo būdą be metalinių plokštelių ir sumažinti gydymo laiką.

Dantų spalvos plokštelė; dantų gale dedama plokštelė; ortodontines plokšteles – modernesnės įprastos plokštelės alternatyvos. Visi šie gydymo būdai turi privalumų ir trūkumų.

Pavyzdžiui, dantų spalvos plokštelės poveikis toks pat kaip ir standartinės metalinės plokštelės, išskyrus tai, kad gydymo laikas gali būti ilgesnis, nes ji nėra tokia efektyvi tiesinant dantis. Tokia plokštelė yra masyvesnė nei metalinė, bet mažiau pastebima.

Yra ir kitų tipų dantų plokštelių, tačiau dauguma iš jų yra skirtos tik priekiniams dantims, todėl tinka toli gražu ne visiems pacientams. Nedideliems dantų defektams ištaisyti tai yra labai geras gydymo būdas, nes plokštelės yra pagamintos vietoje, o tai yra ekonomiškiau.

Ortodontinės plokštelės yra nuimami prietaisai, kurie pakeičia skruostų formą ir ištiesina kreivus, netaisyklingai išaugusius dantis. Didelis šio gydymo privalumas yra tai, kad nereikia ištraukti suaugusių žmonių dantų.

Viva Sanus klinikoje atliekamas dantų taisymas, dedamos dantų plokštelės ir pan. Profesionalūs ir daug patirties turintys gydytojai pasirūpins jūsų dantims, padarys taip, kad vėl galėtumėte džiaugtis sveika bei gražia šypsena, kokios nusipelnėte.

Kaip numesti svorio
Straipsnį vertinu:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kraunasi
Dėkojame, kad balsavote.
Jūsų įvertinimas:
Parašykite komentarą