Kaip numesti svorio
Penktadienis 21 Birželis 2024
mitybos planai
asliekna

Dantų implantavimas - ilgaamžė investicija į dantų atstatymą

implantu-kaina

implantu-kainaDantų implantavimo kaina – bene dažniausiai nuo implantų pacientus atgrasantis aspektas, aplenkiantis skausmo baimę implantavimo metu ir po jo bei ilgai trunkantį gijimo laikotarpį.

Vis dėlto svarstant, ar verta pasinaudoti odontologijos klinikos teikiamomis implantavimo paslaugomis, ar ne, reiktų įvertinti ne tik piniginę dantų implantavimo kainos išraišką.

Dantų implantai – kur kas daugiau nei metaliniai „tikrų“ dantų šaknų pakaitalai. Tai – gyvenimo kokybės užtikrinimo rodiklis. Kokybiški dantų implantai ne tik leidžia džiaugtis gražia šypsena, bet ir sugrąžina galimybę normaliai kramtyti, be skausmo sukąsti dantis, išvengti tuščiose ertmėse įsikurti mėgstančios infekcijos.

Kokia yra normali investavimo į implantus kaina?

Jeigu nusprendėte implantuoti dantis, reiktų gerai pataupyti iš anksto arba išsitraukti ilgai kauptas santaupas, mat vieno danties implantavimo kaina gali siekti iki 1000 eurų. Reikia nepamiršti, kad dantų implantavimo kaina susideda ne tik iš pačių implantų, bet ir ant jų tvirtinamų danties karūnėlių, kitų medžiagų kainos bei atlygio gydytojui už jo atliktą darbą.

Pavojingas taupymas

Kai kurie pacientai (o kartu ir jų implantologai) norėdami sutaupyti nusprendžia savo šypsenos atkūrimui naudoti mažiau implantų nei jų reiktų pagal visas odontologijos taisykles. Kai kuriose odontologijos klinikose „plinta“ tendencija ant kuo mažesnio skaičiaus implantų uždėti kuo daugiau dantų protezų (karūnėlių).

Dantų implantai – tai dantų protezą laikantis pagrindas. Kuo tas pagrindas netvirtesnis, tuo didesnė tikimybė, kad nukentės dantų karūnėlės, patys implantai ar net paciento žandikaulis. O norint atitaisyti tokias klaidas, už jas teks nemažai sumokėti. Taigi, prieš renkantis tokį „pigesnį“ metodą, reikėtų gerai pagalvoti, ar iš pažiūros mažesnė dantų implantavimo kaina ilgainiui neišaugs keletą kartų.

Kokybė yra svarbiau nei kaina

Ne paslaptis, kad brangiausi dantų implantai yra tie, kurių prigijimo „procentas“ didžiausias. Ko gero, geriausiai žinomi yra šveicariški dantų implantai, kurių prigijimo tikimybė beveik siekia 100 procentų.

Vėlgi reiktų paskaičiuoti, ar verta investuoti į brangesnius dantų implantus, kurie tarnaus bent dešimtmetį ar du, ar rinktis į mažesnę dantų implantavimo kainą įeinančius ne tokius kokybiškus implantus, kuriuos, gali būti, jūsų organizmas atmes arba jie tinkamai nebeatliks savo funkcijų po metų ar kelerių.

Kokie faktoriai lemia implantų kainą?

Dantų implantavimo kaina priklauso ir nuo to, kas atlieka implantavimą. Įtakos turi specialisto žinomumas, patirtis, klinikos, kurioje jis dirba, prestižas. Taip pat į implantavimo kainą įeina gydytojo konsultacijos reguliarų susitikimų su juo metu.

Siekdami sutaupyti, galite pasidairyti odontologijos klinikų organizuojamų „akcijų“, kurios leis gauti nemokamą pirmąją implantologo konsultaciją ar suteiks kitų lengvatų. Taip pat turėkite omenyje, kad kai kuriems pacientams (pavyzdžiui, pensininkams) tam tikros dantų implantavimo paslaugos yra iš dalies finansuojamos Valstybinės ligonių kasos.

Apibendrinant

Dantų implantai – nemažai finansinių išteklių reikalaujanti investicija. Nors įmanomi ir kiti dantų atstatymo būdai, implantai yra žymiai pranašesni dėl savo ilgaamžiškumo. Svarbiausia, žinoti, ar galite skirti pinigus iš tikrųjų kokybiškoms paslaugoms, tam kad sau dar labiau nepakenktumėte ir galėtumėte džiaugtis atgijusia šypsena.

Kaip numesti svorio
Straipsnį vertinu:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kraunasi
Dėkojame, kad balsavote.
Jūsų įvertinimas:
Parašykite komentarą