Kaip numesti svorio
Trečiadienis 17 Balandis 2024
mitybos planai
asliekna

Dantisto baimė – daugiau nebeaktualus rūpestis

Modernios technologijos bei medicinos pažanga užtikrina saugų ir visiškai neskausmingą ar minimaliai skausmingą dantų gydymo procesą. Dantisto baimė – tai mitais apipintas įsitikinimas, išlikęs dar iš tų praeities laikų, kai odontologinėms operacijoms vykdyti nebuvo naudojami nuskausminamieji vaistai. Šiais laikais turime žymiai daugiau galimybių skausmui išvengti. Vis dėlto, daugeliui žmonių dantų operacija tebėra ne itin malonus procesas ir daugelis vengia vizito pas dantistą – tai neišvengiamai siejasi su skausmu.

Atidėkite savo baimę į šalį! „RB&PP” dantistai pasirūpins, jog Jūsų operacijos būtų švelnios ir kiek įmanoma malonesnės. Jūsų pageidavimu gali būti atlikta sedacija – visiškas nuraminimas operacijos metu.

stomatologijos kabinetasSedacija – būdas įveikti dantisto baimę

Viena iš patikimiausių procedūrų, padedančių nuslopinti dantų skausmą – tai sedacija, arba kitaip – nejautra. Nebeliks skausmo, nebeliks ir baimės! Šis metodas paprastai taikomas itin jautriems pacientams, kuriems dantisto baimė pasireiškia dar kelios dienos prieš vizitą. Sedacijos metu, medikamentų pagalba taikomas sąmonės slopinimas peroraliniu arba intraveniniu būdu. Kokio stiprumo bus sukelta nejautra, priklauso nuo paciento pageidavimų bei sveikatos būklės. Prieš atlikdami sedaciją 6 valandas turite būti nevalgę ir bent 2 valandas negėrę skysčių. Būtina, kad į operaciją ir iš jos Jus palydėtų kas nors iš šeimos narių, kadangi iš karto po jos negalėsite vairuoti automobilio.

Daugiau jokios baimės!

Modernių technologijų ir medicinos pažanga suteikia galimybes efektyviai kovoti su skausmu bei visiškai jį nuslopinti. Esant poreikiui, galite pasinaudoti šiomis paslaugomis ir atlikti silpnesnę, vidutinio smarkumo ar stiprią sedaciją. Sumažinti dantų skausmą operacijos metu daugeliu atveju padės ir paprasti nuskausminamieji vaistai, medicinine adata suleidžiami į dantenas.  Tad daugiau nebėra ko rūpintis – mūsų odontologai pasirūpins Jūsų sveikata bei patogumu.

Sužinokite daugiau apie dantų gydymą

Nemažai žmonių, vis dar baugindamiesi vizito pas odontologą, vengia dantų operacijų. Baimė užtveria jiems kelią sužinoti daugiau apie efektyvų dantų gydymą bei įsitikinti pažangių medicinos technologijų teikiamais privalumais. Kai tik baimė bus paleista, sužinosite daugiau apie visas dantisto teikiamas paslaugas, išaugs Jūsų motyvacija ir pasiryžimas dar labiau rūpintis savo dantų sveikata.

„RB&PP“ Odontologijos klinikos paslaugos

Klaipėdoje įsikūrusi privati odontologijos klinika teikia aukščiausios kokybės paslaugas. Čia galima implantologija, odontologija, dantų protezavimas, veido estetika, tikrinama burnos higienos, balinami dantys bei daugybė kitų procedūrų. Dantisto baimė nebeturėtų kelti rūpesčių – „RB&PP“ klinika padės Jums ją įveikti. Paslaugūs bei patyrę gydytojai pasirūpins, kad Jūsų dantų operacijos vyktų be skausmų – jie pasiūlys Jums efektyvių skausmą nuslopinančių vaistų arba atliks sedaciją.

Metas nusiteikti lengvoms bei neskausmingoms dantų operacijoms! Užsirašykite į „RB&PP“ kliniką ir mes Jums padėsime.

KLINIKA KVIEČIA ĮVEIKTI DANTISTO BAIMĘ: https://rbpp.lt/

Kaip numesti svorio
Straipsnį vertinu:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kraunasi
Dėkojame, kad balsavote.
Jūsų įvertinimas:
Parašykite komentarą