Kaip numesti svorio
Penktadienis 14 Birželis 2024
mitybos planai
asliekna

Airtouch plaukų dažymas – moderni naujovė

Airtouch plaukų dažymas – moderni naujovė

Airtouch dažymas Vilniuje, Kaune bei kituose Lietuvos miestuose su kiekviena diena populiarėja vis labiau. Nenuostabu, mat tai – moderni naujovė, kuri užtikrina, jog plaukai net ir po dažymo išliktų sveikesni, atrodytų natūraliau, o pati procedūra sutaupytų nemažai Jūsų laiko. Airtouch metodas yra naudojamas būtent šviesinimui. Tikriausiai kiekviena moteris puikiai žino, jog šviesinimas neretai stipriai paveikia plauką iš blogosios pusės. Laimei, Airtouch procedūra tokias nemalonias pasekmes sumažina.

Airtouch plaukų dažymo technika

Jeigu pirmą kartą išgirdote apie šią plaukų dažymo techniką, tikriausiai kyla nemažai klausimų. Iš esmės, šios procedūros metu specialistas sau į pagalbą pasitelkia plaukų džiovintuvą. Dažymas prasideda maždaug nuo šaknų, pamažu judant link galiukų. Įprastai, šis malonumas užima bent jau keturias valandas, o kartais net ir ilgiau (žinoma, priklausomai nuo Jūsų plaukų ilgio bei storio). Nors kai kurie žmonės šią techniką lygina su Balayage, vertėtų patikslinti, jog Airtouch procedūra kur kas geriau išlaiko natūralumo pojūtį, todėl kartais perėjimo praktiškai nė nesimato.

Procedūros privalumai

Vienas iš didžiausių šios procedūros privalumų – tai ilgalaikis efektas. Tikriausiai niekas nenori į kirpyklą sugrįžti kas kelis mėnesius ar dažniau. Tačiau, kai kurie dažymo metodai verčia tai daryti, kitu atveju, tenka vaikštinėti su akivaizdžiai ataugusiomis šaknimis. Laimei, Airtouch procedūra pradinį efektą išlaiko maždaug apie pusė metų. Tad, iš esmės, į saloną turėsite keliauti vos kelis kartus per metus.

Dar vienas svarbus privalumas – tai plaukų sveikumo išlaikymas. Įprastas dažymas dažniausiai nemenkai pagadina plaukus, o to pasekmės pasirodo praktiškai iškart. Tačiau, Airtouch būdu naudojamos priemonės šią riziką sumažina iki minimumo.

Ar tai brangus malonumas?

Tai, kiek kainuos ši procedūra priklauso nuo daugybės skirtingų aspektų. Pavyzdžiui, specialisto kvalifikacijos, taip pat Jūsų plaukų ypatumų. Bet kokiu atveju, pirmiausiai reikėtų įvertinti tai, jog Airtouch procedūra ir turi būti šiek tiek brangesnė. Juk tai – modernus būdas, kuris padeda išsaugoti Jūsų plaukų sveikumą. Be to, pastarasis laiko apie pusė metų, tad, natūralu, jog vienu kartu gali tekti sumokėti kiek daugiau. Visgi, jokiu būdu nepatartume taupyti, mat norėdami sulaukti trokštamo rezultato, turėsite susirasti kokybiškai dirbantį specialistą. Tad, prioritetą teikite profesionalumui bei įgūdžiams, o tik vėliau kainai.

Kaip pasirinkti saloną?

Renkantis tinkamą saloną šios procedūros atlikimui, vertėtų atsižvelgti į kelis aspektus. Tai – specialisto kvalifikaciją, atsiliepimus bei patirtį. Be abejo, mažesnė patirtis tikrai nereiškia būtinai prasto rezultato. Kita vertus, nemaža dalis asmenų yra linkę pasirinkti jau patyrusius ir ilgai su šia technika dirbančius žmones. Taipogi, nepamirškite skaityti kitų klientų atsiliepimų, atkreipkite dėmesį į pavyzdines nuotraukas, kurios padės apsispręsti dėl to, kokio galutinio rezultato norite ir Jūs patys.

 

Kaip numesti svorio
Straipsnį vertinu:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kraunasi
Dėkojame, kad balsavote.
Jūsų įvertinimas:
Parašykite komentarą