Kaip numesti svorio
Penktadienis 19 Liepa 2024
mitybos planai
asliekna

5 brangiausios 2019 metų vestuvinės suknelės

kim kardashian vestuvinė suknelė

Neabejotina, jog kiekviena moteris svajojanti apie vestuves, nori, jog ta diena būtų išskirtinė ir įspūdinga. Kai atliekami planai vestuvių ceremonijai, yra atsižvelgiama į tai, koks maistas bus valgomas, kokioje patalpoje vyks šventė ir yra sudaromas svečių sąrašas. Tačiau yra vienas dalykas kuriam nuotakos skiria ypatingą dėmesį, tai – vestuvinės suknelės.

Kadangi elengancija yra itin svarbi kiekvienai besituokiančiai, vedybinė suknelė tampa priemone padedanti išreikšti save šią nuostabią dieną. Internete gausu pavyzdžių apie išskirtinius kartais net ekstremalius dizaino suknelėms sprendimus.

Šiame straipsnyje pateikiame 5 itin brangių vestuvinių suknelių sąrašą kurios atrodo ne tik įspūdingai, tačiau kartu ir parodo, jog kai kurios nuotakos yra pasirengusios pakloti krūvą pinigų savo dėmesį traukiančiai aprangai.

5. 9,999 karatų suknelė iš Kinijos (vertė 160 tūkst. JAV dol.)

9999-karatu-suknele

Dar žinoma kaip “spalvingoji” suknelė arba tiesiog kinų vestuvinė suknelė, be jokios abejonės yra vieną prabangiausių ir įspūdingiausių suknelių istorijoje. Ją 2007 metais sukūrė žymus kinų juvelyras Huv Vo. Suknelė pirmą kartą parodyta publikai tais pačiais metais Jiangxi provincijoje.

Nors suknelė išausta iš tikrai kokybiškų medžiagų, kas paverčia ją viena iš brangiausių, tai beveik 10 tūkstančių brangakmenių kurie buvo panaudoti suknelės kūrimo procese įskaitant rubinus, deimantus ir safyrus. Drabužis sveria net 18 kilogramų.

4. Platininė vestuvinė suknelė (250 tūkst JAV dol.)

platinine-vestuvine-suknele

Dar vienas dizaino šedevras iš Kinijos. Anhui provincijoje sukurta vestuvinė suknelė yra tokia pats įspūdinga ir išskirtinė kaip ir kitos šiame sąraše. Kai ji buvo pirmą kartą parodyta publikai, žmonėms reikėjo į ją gerai įsižiūrėti, kad įsitikinti ar ši suknelė tikrai pagaminta iš platinos. Taip yra dėl to, jog platina yra žymiai rečiau naudojama kaip medžiaga drabužiams siūti nei kiti prabangūs metalai kaip sidabras ar auksas.

Suknelės gamyboje buvo panaudota unikali sidabro ir platinos siūlų kombinacija, ryškiai raudona spalva ir kitos medžiagos, suteikia jai ne tik išskirtinį žavesį, tačiau, savaime aišku, verčia ir viena iš brangiausių suknelių pasaulyje.

3. Mauro Adami vestuvinė suknelė (375 tūkst. JAV dol.)

mauro-adami-suknele

Sukurta italų dizaino legendos Mauro Adami, taip pat yra viena iš gražiausių pasaulio vestuvinių suknelių. Čia susiduria platinos elementai ir aukščiausios rūšies šilkas kuris suknelei padeda įgauti unikalų, metalinių atspalvių žavesį.

Da vienas faktorius lemiantis tokią didžiulę drabužio kainą – tai rankų darbo siuvinėjimai, kurie leis kiekvienai moteriai pasijusti tikra karaliene, nors ir vienam, tačiau, ko gero, svarbiausiam gyvenimo vakarui.

2. Oscar de La Renta suknelė (380 tūkst. JAV dol.)

oscar-de-la-renta-suknele

Sukurta libaniečio Oscar de La Renta, ši suknelė greitai tapo viena iš populiariausių prabangos drabužių pasirinkimų. Jos dizainą galima būtų apibūdinti kaip ne tik kaip išskirtinį, tačiau ir itin į akį krentantį.

Suknelė pagaminta iš aukščiausios kokybės siūlų, todėl ši suknelė išlaiko savo didžiulę kainą ir atspindi ne tik prabangą, bet ir mado namų prestižą.

1. Kim Kardashian vestuvinė suknelė (500 tūkst. JAV dol.)

kim-kardashian-suknele

Realybės šou žvaigždė ir žymaus amerikiečių atlikėjo Kanye West žmona, savo gerbėjams pasirinkimą dėl suknelės, atskleidė viename iš “Keeping Up With The Kardashians” realybės šou serijų. Populiarių mados namų “Givenchy” sukurtas drabužis vertinamas beveik pusės milijono dolerių kaina.

Suknelės kūrėjas Riccardo Tisci, asmeniškai pasirūpino, jog Kim, per savo vestuvės atrodytų kaip niekad įspūdingai. Drabužis pagamintas iš ranko darbo nėrinių, megztų rankovių ir didžiulę šilko apdangalą.

Apibendrinant

Šiame straipsnyje pateikia 5 itin prabangius vestuvinių suknelių variantus. Nors, savaime aišku, tokia prabanga ne eilinio žmogaus kišenei, yra vis tiek įspūdinga pamatyti, kiek žmonės yra pasirengę pakloti dėl savo išvaizdos vestuvių dieną.

Kaip numesti svorio
Straipsnį vertinu:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kraunasi
Dėkojame, kad balsavote.
Jūsų įvertinimas:
Parašykite komentarą